Serpilen Kurabiye Evi Sipariş Hattı
 

Sipariş

     

Sipariş ve Teslimat

Ürünlerimizin tazeliğini ve lezzetini koruması bakımından teslim gününden en az 1 gün önce sipariş verilmelidir. İstanbul içine gönderiler Serpilen Kurabiye Evi servis aracı ile adresinize teslim edilecektir. Öğleden önce veya sonra teslim edilmesini istediğiniz siparişlerinizi sipariş formuda bulunan sipariş notu kısmına belirtiniz. Sipariş edilen ürünümüzün türüne ve miktarına göre teslim süreleri değişebilmektedir. Siz daha ileri bir tarih belirtmediğiniz sürece, en erken teslimat ürün detaylarında verilen bilgilere göre yapılacaktır.

İstanbul dışına teslim edilecek gönderilerinizin teslimatı, gideceği İl’e göre kargo ile yapılır. Yakın bölgelere 1 gün, uzak bölgelere 2 gün sonra teslimat yapılabilir. Sadece bazı ürünlerimiz (Uzak Bölgeye Teslimata Dayanıklı ve Tazeliğini Koruyabilecek Ürünler)İstanbul dışına teslim edilebilir. İstanbul dışı teslimatlı ürün siparişi vermeden önce bilgi için lütfen bizi arayınız.

ÖDEME BİLGİSİ
Ödemeleriniz banka havalesi ile sipariş formu ile sipariş verildikten hemen sonra ödeme yapılmalıdır. Siparişiniz ödeme yapıldığı anda geçerlilik kazanır ve ödeme zamanı sipariş verme zamanı kabul edilir. Teslimat süresi bu şekilde belirlenecektir. Toplu siparişlerinizde ödeme yarısı sipariş sırasında yarısı teslimat sırasında yapılabilir. Bu tür toplu siparişleriniz için yetkililerimiz sipariş sonrası sizinle irtibata geçecektir.

 FİYATLANDIRMA
Ürün fiyatları ürün detaylarında belirtilmiştir. Serpilen Kurabiye Evi sipariş verilmiş olsa dahi ürün fiyatlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ürün fiyatlarına normal ambalajlama dahildir. Özel ambalaj istekleriniz için ayrıca görüşülecektir.

İstanbul içi teslimatlı siparişleriniz özel servis aracımızla teslim edilecek ve herhangi bir taşıma ücreti alınmayacaktır. İstanbul dışına gönderiler kargo ile alıcı ödemeli gönderilir. Hediye gönderilerinizde isteğinize göre gönderi ücreti sizden tahsil edilip kargo ücreti gönderimde ödenir.

SİPARİŞ İPTALİ
Müşterilerin sipariş kabulü hakkındaki son sözü sipariş formuna yazdığı gibidir. Sonradan değiştirme yapılmaz. Değişim talep edilecek veya sipariş iptal edilecek ise siparişler hazırlanmaya başlanmadan bu talep bildirilmiş olmalıdır.

Aldığınız ürünlerde kırık ve zarar varsa, 24 saat içinde bildirilmelidir.

Tamamıyla kırılmış veya zarar görmüş ürünlerin geri ödemesi yapılır yada sizin için tekrar hazırlanır. Geri ödeme yapılmadan önce, zarar gören ürünlerin fotoğrafı resmi evrak olarak istenir. Gönderi sırasında meydana gelmiş, kenarda oluşan minik kopma, çatlak ve çizik gibi küçük hasarlardan Serpilen Kurabiye Evi sorumlu değildir.

 
 
Tüm Hakları Saklıdır. © 2008 SerpilenKurabiyeEvi.com
Sipariş Hattı